No a co tedy s mojí službou získáte?


Sehraný tým

Moje práce není jen o mně, ale také o dalších lidech, kteří se na ní podílí. Mám osobní asistentku a spolupracuji se specialisty na majetkové pojistění, úvěry, a další oblasti. Je potřeba si přiznat, že sám člověk vše nezvládne, a právě v tom tkví naše síla. Jsme tým, a sakra dobrý.

24/7

Výhodá mládí je poměrně velká flexibilita, a toto mi ještě nějakou dobu vydrží. :) Je pro Vás lepší ráno, pozdě večer, nebo víkend? Nevadí. Navíc jsem stále na telefonu či SMS v případě urgentních záležitostí. A kdyby se stalo, že zrovna ne, mám přece ten tým.

Něco NAVÍC

Neshazuji nebo neodmítám řešit jakoukoliv Vaší potřebu. Pokud se pustíme do spolupráce, snažím se Vám pomoct s každou situací z mého oboru, přestože není např. standardní, nebo ji dělám zadarmo. Věřím, že každé NAVÍC je právě to, co mě dělá lepším.

Diskrétnost

Abych mohl dělat svoji práci dobře, a aby pro Vás měla opravdu smysl, potřebuji znát i více osobní údaje a záležitosti. Této důvěry si opravdu vážím, a proto beru diskrétnost opravdu jako prioritu. Vše, co si řekneme, musí zůstat jen mezi námi.

Pořádek

Kompletně se prohrabu všemi Vašemi papíry, oddělím důležité od těch již nepotřebných, naskládám Vám je do pevného šanonu, popíšu důležitými informacemi a navrch udělám soupis veškerých plateb. Váš úkol? Pokud něco přijde, pouze zařadit do složky.

Pravidlo 1x ročně

Pokud se mi neozvete Vy, cca v intervalu 1x ročně se ozývám já, abych si s Vámi zaktualizoval veškeré bilance, cíle, a vyhodnotil si nastavené plány. Získáte tím kontrolu nad naší společnou prací a já další potřebné informace pro úspěšný výsledek.

Vzdělání

Automaticky se snažím Vás během jednáních informovat tak, abyste si z toho něco odnesli - samozřejme pokud chcete. Cílem je, abyste znali alespoň základní principy produktů , které řešíme, věděli, na co si dát pozor, nebo co je v těch papírech, které podepisujete.

Energii

Jsem akční, umím řešit rychle problémy a reagovat na situace. Jednání a celková spolupráce se mnou má drive, jdu tvrdě za cílem, který si vytyčíme. Bez energie by nic nefungovalo, ani naše spolupráce. Co by Vám síly ubíralo, mně je naopak dobije.