Reference

Pár příjemných slov od mých klientů, přesvědčte se ale sami...


Dušan Horák

starosta obce Nížkovice

S panem Pšejou spolupracujeme v oblastech energií, pojištění i investic. S přístupem a významnými výsledky jsme spokojeni, a proto využití jeho služeb můžeme doporučit.

Daniel Pochop

juniorský reprezentant ČR v judu

Se Samem už chvíli spolupracuji ohledně investic a mohu říct, že Sam je naprostý profesionál. Dokáže mi se vším poradit, pokaždé parádně vysvětlit a k tomu všemu má kamarádský přístup. Těším se na další společné spolupráce se Samem.

Jana Eichmeierová

soukromá učitelka zpěvu

S prací mého poradce pana Samuela Pšeji jsem moc spokojená. Po zadání poptávky na životní pojištění mých dvou synů, mi nabídl různé pojišťovny ze kterých jsem si vybrala tu nejlepší možnost. Poté jsem se na něj obrátila i s pojištěním sebe sama a pojištěním auta. Vždy myslí na mé požadavky, které pokaždé zařídí k mé spokojenosti. Každoročně mě kontaktujte, zda bych nechtěla uskutečnit nějakou změnu a kontroluje, jestli je vše jak má být. Pokud ho požádám o pomoc (kdykoliv) je mi plně k dispozici a snaží se vše potřebné zařídit v co nejkratší době. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat, za vše co pro mě dělá. 

Martin Krátký

starosta obce Němčany

Na základě doporučení kolegů jsme se rozhodli využít služeb pana Samuela Pšeji. Po profesionálně vedených osobních jednáních jsme přehodnotili původní záměr obce Němčany spolupracovat pouze v oblasti energií a rozšířili jsme rozsah spolupráce o pojištění majetku. S přístupem jsme spokojeni, a proto využití jeho služeb můžeme jen doporučit.


Jaroslav Macháček

celní deklarant

Chtěl bych zdůraznit vysokou profesionalitu, rychlost jednání a kvalitu služeb pana Pšeji a všech, se kterými jsem při řešení této události (pojistné) jednal. Opravdu jsem nečekal, že vše půjde tak hladce a k mé dokonalé spokojenosti.

Radim Kučera

CEO R21, s. r. o.

Samuel je tvrdý a cílevědomý obchodník, který umí prohlédnout a zaujmout svého obchodního partnera. Oceňuji jeho píli, svědomitost a schopnosti time managementu. Samuel dokáže snadno řešit i velké problémy a nebojí se čelit výzvám.


Filip Štoss

zakladatel weareaim.cz

Samuel kráčí v rámci svého odvětví proti zajetému mainstreamu a nejen díky tomu je naprostá špička v oboru. Friendly přístup, klient vždy na prvním místě, ochota pomoct (ať se jedná o cokoliv). Sama můžu doporučit na všech frontách. Díky.

Oldřich Lucák

project manager

Hledal jsem kombinaci profesionality s osobním přístupem. Byznys partnera se zdravým tahem na branku, ale zároveň s fair-play jednáním. A zejména rychlost v realizaci zadání. Samuel tuto kombinaci splňuje a můžu ho 100% doporučit.

Tomáš Tesařík

kurýr

Sam, člověk na správném místě. Je až neuvěřitelné, kam se v jeho věku dostal. Hodně lidí by jsi z něj mělo brát příklad. V jeho oboru jsem poznal už hodně lidi, ale nikdo nedosahuje jeho kvalit. Ať se člověk na něj obrátí s jakoukoliv prosbou nebo problémem, tak se vždy snaží pomoci a vyjít člověku vstříc. Za mě můžu jen doporučit.

David Vykouřil

marketing consultant, student Newton College

Zařídí cokoliv, i když jste tak zapomětliví, že mu voláte v 1 v noci kvůli cestovnímu pojištění.

Evghenii Cerevatov

jednatel Uman, s. r. o.

S panem Pšejou spolupracuji již delší dobu. Díky svému přístupu a vstřícnosti si získal moji důvěru, a proto na něm mohu nechat jakékoliv záležitosti týkající se financí a naplno se věnovat svému podnikání. Velice oceňuji jeho profesionální a osobní přístup.

Andrea Půčková Fimbingerová

strážnice měststké policie, lektorka

Samuel je mladý energický člověk a takovým moc fandím! Vše trpělivě vysvětlí a vždy mi poradí produkt "na míru"👍. Moc doporučuji!

Oldřich Rejnuš

VŠ profesor, ekonom

Přiznám se, že jste si mne svým jednáním velice získal. S takovým profesionálním přístupem Vašich vrstevníků jsem doposud zkušenosti neměl.

Tomáš Psota

fotbalový rozhodčí

Vědomosti a vzdělání Sama je na hodně vysoké úrovni. Je to skvělý a cílevědomý člověk. Dívám se hlavně na Samův Instagramový účet, a vždycky když něco napíše nebo zveřejní, tak to má hlavu a patu, a je to velice zajímavé.

Petr Pláteník

kuchař

Ke konci roku 2018 jsem se rozhodl o odbornou pomoc s mými financemi, využil jsem proto služeb Samuela Pšeji. Při prvních sezeních jsme si vysvětlili na jaké bázi v Collegas fungují. Bylo mi vysvětleno tzv. Pravidlo tří loukotí, detailně jsme rozebrali moje příjmy, výdaje a co plánuji do budoucna a následně jsme nastavili plán jak hospodařit s financemi, abych je jen tak neutrácel, ale taky zhodnocoval. Zároveň jsme si jednotlivé složky v portfoliu rozdělili do různých časových horizontů a podle rizik, které na ně mají vliv, aby to dávalo smysl. Další sezení jsme procházeli smlouvy a vysvětlili si co a jak bude fungovat. Navíc spolu většinou každý měsíc nastavené částky konzultujeme a podle situace i upravujeme. Věřím, že se mi díky těmto rozhodnutím podaří peníze našetřit a zhodnotit. Chtěl bych nesmírně poděkovat firmě Collegas a jmenovitě panu Pšejovi za profesionální a příjemné jednání. Mužů jen doporučit jejich služby.