Přednášky

Veřejné přednášky / workshopy

Vzdělávání je pro mě extrémně důležité jak mém profesním životě, tak i ve vztahu k veřejnosti. Poskytuji workshopy či přednášky jak pro skupiny, tak jednotlivce. Přesná skladba a záběr je na individuální dohodě, nicméně se může týkat těchto oblastí:

– investiční poradenství a vše spojené s tradičními investičními nástroji
– životní pojištění, konstrukce a metodika
– finanční plánování, tvorba samotného plánu apod.
– finanční základy, úvod do financí

Workshopy a přednášky jsem schopen zajistit jak osobně, tak virtuálně. Forma může být jednorázová i formou delší série.

Cenové podmínky jsou řešeny individuálně na základě rozsahu a formy.

Přednášky jsou vhodné například pro jednotlivce z řad občanů, finanční poradce, firemní zaměstnance či zaměstnance státních institucí, a v neposlední řadě pro střední/vysoké školy.

Zároveň pořádám soukromé konzultace

Pokud si své majetky spravujete sami, protože Vás to baví, máte dostatek času a znalostí, ale chcete jednotlivé kroky nárazově konzultovat, i toto řešení je jednou z cest, kterou můžete využít. Vždy se s Vámi zaměřím na konkrétní problém a poskytnu svůj pohled včetně návrhů řešení. Najdeme společně případné nedostatky či rizika, na které upozorním, a kterými se následně budeme zabývat.

Výstupem by pro Vás mělo být ujasnění si plánovaných kroků, které ale chcete realizovat po vlastní ose.

Spojte se se mnou jedním kliknutím
+420 606 210 012

Proč to dělám

Sám jsem zjistil, že vzdělaný klient je dobrý klient a snažím se jim vyjma samotné činnosti přinést i nějaké informace navíc. Není to dávno, co jsem si prošel školským systémem a pochopil jsem, že v praktické části má dost mezer. Již od počátku mé kariéry jsem z vlastní iniciativy pořádal online i offline přednášky pro veřejnost, vzdělání se věnuji i v online prostoru např. na sociálních sítích. Vzhledem k tomu, že dennodenně pracuji na mém vlastním vzdělání, vnímám jako povinnost své znalosti a zkušenosti předávat dál.

Očekávajte ode mne

Drive

Mám tempo, orientaci na výsledek, neexistuje pro mě nesplnitelná výzva a neřešitelný problém. Stagnaci, plážové tempo a fádní řešení u mně nehledejte. Vše funguje jako švýcarské hodinky.

Transparentnost

Víte, za co a kolik mi platíte. Víte, proč děláme kroky, které navrhuji. Víte naprosto vše. Není téma, které by pro mě bylo tabu. Je to nejdůležitější bod dlouhodobě úspěšného vztahu/spolupráce.

Odbornost

Usínám a probouzím se se zprávami, vylepšuji vlastní metodiky, přednáším, poslouchám podcasty, sleduji videa – vzdělání je pro mně prostě něco, co je normální součást dne. Mám i vlastní plán, které mety chci splnit.

Vztahy

Nečekejte ode mne příliš mnoho oficialit, vztah se snažím držet spíše na osobní a přátelské rovině, tak abychom se obě strany lépe poznali a abychom se třeba i zasmáli. Lidskost je základ.

Vždy něco navíc

Věřím, že Vás pokaždé něčím překvapím, že vždy přinesu prostě něco navíc. Ať už je to řešením, výsledkem, zvednutím telefonu ve 22 večer, rychlostí, přínosem informací,… no prostě pokaždé něco navíc.

Diskrétnost

Co si řekneme, to zůstane mezi námi. Otevřenost je pro spolupráci důležitá, a proto jsem maximálně diskrétní.
 

Pokud raději píšete, než voláte

Samuel Pšeja

privátní finanční poradce

Jsem honorovaný finanční
poradce, který napřed poslouchá,
pak radí a vede.

Samuel Pšeja

Finanční poradce

Jsem honorovaný finanční
poradce, který napřed poslouchá,
pak radí a vede.

Zanechte mi zprávu