Proč já?

Sestavil jsem seznam 6 důvodů, proč věřím, že spolupráce se mnou má význam. Stanovil jsem si jasně dané pilíře, na kterých spolupráci stavím, protože pak dává smysl Vám i mně. 


Morální hodnoty

Stojím si za tím, že v každém obchodním, i jakémkoliv jiném vztahu, by se měly dodržovat a ctít. Jsem přesvědčený, že jak se chováte k lidem, tak se oni chovají k Vám, a proto se přísně držím základních morálních hodnot.

Edukativní přístup

Nechci smlouvy jen uzavírat, ale chci, abyste si z našich jednání něco odnesli - přehled, vědomosti. Chci, abyste věděli, proč Vaše finance řešíme zrovna takhle, jak jsme na to přišli, a jak to funguje. Dá Vám to jistotu.

Upřímnost, otevřenost

Tento bod souvisí s morálními hodnotami, ale chtěl jsem jej vypíchnout. Jsem vůči Vám upřímný a otevřený. Pokud máte něco dobře, řeknu Vám to, pokud jsou někde rizika a nevýhody, řeknu Vám je. Věřím, že stejně se každý vše dozví později, proto je toto důležité.

Flexibilita

Má práce je i můj koníček. Snažím se vše řešit okamžitě a dodržuji termíny. Je mi jedno, jestli se potřebujete sejít brzy ráno, pozdě večer, nebo o víkendu. Dokáži se pružně přizpůsobit tak, jak Vám to vyhovuje, a jak potřebujete. Navíc beru jako samozřejmost dojet za Vámi.

Kontakty

Má práce dávno není jen o financích, jako firma umíme řešit mnohem více problematik a i já si vybudoval vlastní síť ověřených kontaktů. Pokud řešíte problém s telefonním operátorem, s daněmi, insolvencí, nebo čímkoliv jiným, snažím se Vám najít kompetentního člověka a dát informace, které Vám pomůžou

Přátelský vztah

Nepotrpím si na nějaké přehnané oficiality, upřednostňuji tzv. "friendly" přístup, což je vidět hlavně v komunikaci a atmosféře celé spolupráce. Jsem ale taky rád, když Vás mohu poznat i mimo obchodní rovinu. Důvěra a dobré vztahy jsou pro mě důležitým prvkem každé úspěšné spolupráce.