Média/úspěchy


Členství v organizaci FEIFA

Na začátku roku 2020 jsem byl přijat do prestižní britské organizace FEIFA (The Federation of European Independent Financial Advisers), ve které budu mít možnost čerpat srovnání a zkušenosti od poradců z Velké Británie a západní Evropy. Věřím, že toto je další krok, jak se konfrontovat s prací našich kolegu v těchto zemích, kde je finanční poradenství a plánování o kus dál. 


Stáž v Londýně - Erasmus

V roce 2016 jsem se během střední školy dostal na stáž přes Eramus přímo do srdce Británie - Londýna. 2 týdny jsem intenzivně pracoval v realitní kanceláři Century 21 Tottenham, pod vedením majitele. Mimo certifikáty o absolvování stáže jsem byl odměnen i touto referencí. Mojí náplní byla účast na prohlídkách s majitelem kanceláře, komunikace s klienty, vyhledávání a získávání nových nemovitostí, administrativní činnost atd. 


Rozhovor pro studentský zpravodaj MuniMedia 

Rozhovor pro Stisk pod Masarykovou univerzitou. Týkal se aktuální ekonomické situace, propadech na burze, ropné války, a možného budoucího vývoje či dopadů na společnost. Odehrával se v březnu 2020 během celosvětové pandemie COVID-19. 

Podcast Sleduj jejich cestu s Petrem Schwankem

Petr Schwank odstartoval sérii podcastů Sleduj jejich cestu, a já jsem se stal jedním z prvních hostů. Během podcastu jsme se dostali například k tématům - jaké to bylo podnikat a zároveň studovat, jak jsem vnímal na střední hodnotu peněz, co byly pro mě těžší momenty, nebo na čem stavím svůj byznys. Podívejte se na Youtube, nebo na na Spotify.

Týdeník Euro.cz - 20 dvacátníků r. 2019

O 2 měsíce později, na konci července, jsem byl překvapen ještě více. Ozval se mi pan redaktor týdeníku Euro.cz, že mě chtějí zařadit do nějakého výběru. Vůbec jsem nevěděl, co mám čekat. O to více jsem byl pak překvapen, upřímně možná i zaskočen. Nenapadlo mě, že se jakožto člověk z finančního sektoru dostanu do takového výběru. Ta společnost lidí, ve které jsem se tam ocitl, byla naprosto inspirativní. Obrovská motivace a odměna za všechnu práci.


Konference českých nadějí (Czechopes)

V květnu 2019 jsem se zúčastnil jako přednášející Konference českých nadějí. Nikdy předtím jsem nepřemýšlel nad tím, kolik mladých a talentovaných lidí kolem mně je. O to víc, když jsem si začal zjišťovat co dělají a jaké mají výsledky, jsem si uvědomovoval, jaké to je v této společnosti být. Celá akce byla nad míru povedená, což je obrovská zásluha jak pro organizátory, tak pro přednášející. Toto byl jeden z prvních momentů, kdy jsem si začal uvědomovat, že to co dělám má větší rozsah než jsem si myslel.


E-book Krize jako příležitost

S Oliverem Sálusem, speakerem a moderátorem Oktagonu jsme napsali e-book. V něm najdete, jak v krizi pracovat s osobními financemi a jak zvládnout jejich pokles, jak zachránit své podnikání, co dělat, pokud jste zaměstnaní a nebo třeba jak investovat během krize. Chtěli jsme napsat něco, co poukáže na reálné dopady ekonomické krize, ale i něco, co bude mít pozitivní nádech, naději. Chtěli jsme dat dohromady sociálně-ekonomickou kombinaci pohledu na krizi, návod, jak se s ní popasovat a jak vyjít silnější. V knize najdete i komentář profesora Oldřicha Rejnuše nebo bonusový rozbor významných ekonomických krizí. Odkaz zde.


Podcast s Adamem Wojnarem

Adam Wojnar byl druhým člověkem, který mě vyzpovídal formou podcastu. Rozhovor byl nakonec celkem dlouhým a dostali jsme se i k různým úvahám - například jak vnímají starší klienti mladší protistranu, a jestli podobný "problém" řeší i lidé ve vyšším věku, když je protistrana mladší. Témat jsme zvládli ale vícero, tak se podívejte na Youtube, nebo na na Spotify.